דלג לתוכן המרכזי
מבזקים
מבזק לדוגמה
............................
מלא את הטופס לקבלת פרטים
או צור קשר בטלפון 052-360-6336

הוגת התפישה

שלומית תמיר הוגת התפישה בראייה אחרת, אירידוסופיה® ומייסדת האירידולוגיה בישראל.

שלומית תמיר יוצרת, חוקרת, סופרת, מרצה, עתידנית ובעלת תוכנית הרדיו "בראייה אחרת" ב 103FM וב 104.5FM מעל עשור.

בשנת 2000 ייסדה את ה"מכון לחקר האירידולוגיה - מדע פילוסופיה וחדשנות" בו היא מאבחנת, מטפלת, מלמדת ומכשירה אירידוסופים לשיטתה.  

שלומית תמיר נטורופתית בהכשרתה וד"ר לפילוסופיה ומדעי ההתנהגות Ph.D. 

"בראייה אחרת" הינה תפישה העוסקת בתהליכי חשיבה הנותנת מענה דרך "סוד ההבנה" לקונפליקטים שונים בחיי האדם.

האירידוסופיה® הינה שיטה שפותחה על ידי שלומית דרך מדע האירידולוגיה, המראה את מצבו הרגשי של האדם דרך המפה האירידולוגית הרגשית הראשונה בעולם שהמציאה. בנוסף, מחקריה של ד"ר תמיר מראים את המפתח להבנת מהותו של האדם דרך השושלת הדורית, ההיסטורית והגנטית באמצעות תבניות, צבעים ותכונות נוספות של קשתית העין, האישון והסקלרה.

שלומית תמיר ילידת 1970. נולדה וגדלה בתל אביב. נשואה לדניאל ואמא ליונתן, אביה וזוהר ומתגוררת עם משפחתה ברמת גן. שלומית משדרת ברדיו 103FM את תוכניתה "בראייה אחרת" המשודרת כשלוש עשרה שנה. בתוכנית תהיות ושאלות לגבי תרחישים עולמיים וכלליים ומודגש הקשר לפרט ולסיבות הפילוסופית העומדות מאחורי תרחישים אלה. מאזינים עולים לתוכנית לקבל מענה דרך תהליכי חשיבה ברוח התפישה עבור קונפליקטים בחייהם.

 

במכון ניתן לקבל ייעוץ אבחון וטיפול בשיטת תמיר המקנה לאדם פרופיל אנושי מדויק אודותיו. 
שלומית תמיר בעלת יכולות מטאפיזיות וזו משתמשת בהן לצורך חקר העתיד של האדם והעולם על ידי תהליכי הבנה. יכולתה לראות ולהבהיר את הקשר בין זמני החיים של האדם בתווכים שונים המאפשרת לזכך עבור האדם את הקונפליקטים בחייו ולפתור אותם יחד איתו.  


ספרים פרי עטה, כיום בהוצאת "בראייה אחרת" המכון לחקר האירידולוגיה – מדע פילוסופיה וחדשנות. לרכישת הספרים לחצו כאן . לתפישה מדריכים, תלמידים וקהילה רב גונית המתאמנת דרכה. 

 

"האדם הוא סך בחירותיו הדוריות ויכולתו האישית להתעמק בחקירה של חייו העכשוויים כאנלוגיה לרצף השרשרת הדורית ממנה בא"
שלומית תמיר 2010

לקריאה נוספת אודות שלומית תמיר ו בראיה אחרת לחצו כאן