דלג לתוכן המרכזי

ספרים ומפות מבית היוצר של בראייה אחרת, אירידוסופיה®

 

ספרים ומפות למכירה מבית היוצר של בראייה אחרת,אירידוסופיה® 

לרכישה צרו קשר

אירידוסופיה®

הספר "אירידוסופיה®" מציג לראשונה את תורת אבחון קשתית העין על היבטיה הרגשיים בנוסף להיבטיה הפיזיים המוכרים, והינו מהדורה חדשה מורחבת ומעודכנת לספרה של ד"ר שלומית תמיר Ph.D "מה אומרות עינייך" שראה אור בהוצאת "ידיעות אחרונות" בשנת 2007.
הספר סוקר את מכלול הסימנים והצבעים בקשתית העין וכולל מפה אירידולוגית מורחבת, המציגה את תפקודן של המערכות השונות בגוף האדם, ומפה אירדוסופית® - המפה הרגשית הראשונה בעולם פרי עטה והגותה של ד"ר תמיר.

האירידוסופיה® – חכמת קשתית העין, הינה תפישה פילוסופית שנהגתה ופותחה על ידי ד"ר שלומית תמיר, מייסדת האירידולוגיה בישראל ומקימת המכון לחקר האירידוסופיה® - מדע פילוסופיה וחדשנות. תורת האירידוסופיה® נהגתה מתוך חקירת מאות צילומי עיניים, סשנים, אנמנזות והיא הפילוסופיה של מדע האירידולוגיה.

הספר נמכר כחלק מקורס אירידוסופיה.

אירידולוגיה

"אירידולוגיה" - אבחון בריאותי בקשתית העין מאת ד"ר שלומית תמיר Ph.D מיועד לאלו המתעניינים בתורה עתיקת יומין, דרכה ניתן לאבחן את מצבו הפיזי של האדם דרך קשתית העין.
תורה זו מאתרת את מקורם של סימפטומים פיזיים שונים בגוף האדם ומביאה להחלמתו המלאה על ידי איזונן של מערכות גופו.

ספר זה פורש בהרחבה בפני קהל הקוראים את תורת אבחון קשתית העין על היבטיה הפיזיים וכולל פרקים הסוקרים בהרחבה את המבנה האנטומי של גלגל העין ואת מפת קשתית העין.
הספר מציג את משמעות האישון ואת הקשר בין תבניות, צבעים וסימנים בסיסיים בקשתית העין והקשר בין תפקוד המערכות השונות בגוף האדם ותפקוד המוח. בנוסף, נכללים בספר פרקים מיוחדים הדנים בתורת התשאול, ומציגים שיטות ריפוי שונות המותאמות למצבו הפיזי הייחודי של האדם.
בספר מצורפים נספחים גרפיים המקלים על הבנת שיטות הריפוי השונות ויישומן על פי מחקריה ודרכה הייחודית של ד"ר שלומית תמיר, אירידולוגית מומחית ובעלת שם.
הספר מהווה את הבסיס לאירידוסופיה® – חכמת קשתית העין, הפילוסופיה של מדע האבחון בקשתית העין.


מחיר: 80 ש"ח
לא כולל משלוח

אירידוסופיה - אירידולוגיה בהיבט הרגשי חוברת עבודה לאירידוסופים

"אירידוסופיה®" חוברת עבודה ולימוד זו כוללת מפה אירידיולוגית מורחבת, תרשימים הממחישים את מצבן של מערכות גוף האדם באזורים שונים בקשתית העין ומפה אירידוסופית®.
הצעד הראשון בלימודי אבחון קשתית העין הינו לימוד יסודי של המפה האירידיולוגית המורחבת בשיטת ד"ר שלומית תמיר Ph.D המאפשר אבחון מדוייק של מערכות הגוף דרך קשתית העין ומתן טיפול הולם.

המפה האירידוסופית מאבחנת את מצבו הרגשי של האדם, ומהווה מימד מרכזי וחשוב לשיטתה של ד"ר תמיר.
מיפוי מערכות הגוף לשיטתה של ד"ר תמיר מפורט מאוד. מיפוי זה, בשונה מגישות אחרות בחקר האירידולוגיה, מדגיש אזורים נוספים מלבד מערכת העיכול ואת השתקפותם באפיוניה השונים של קשתית העין.

עוד נמצאים בחוברת, עדכונים לגבי צורתם ומשמעותם של האישונים על פי תפישתה של ד"ר תמיר ואסכולות אירידיולוגיות שונות נוספות.

לפניכם מפה אירידולוגית מורחבת ייחודית המחולקת לאיברים ומערכות ומפה אירידוסופית.
מפות אלו הם הבסיס לתורת לימוד האירידוסופיה® - חכמת קשתית העין בשיטת תמיר.

מפה אירידולוגית מורחבת

מפה אירידולוגית מורחבת ממפה את מערכות הגוף לשיטתה של ד"ר תמיר באופן מפורט מאוד. מיפוי זה, בשונה מגישות אחרות בחקר האירידולוגיה, מדגיש אזורים נוספים מלבד מערכת העיכול ואת השתקפותם באפיוניה השונים של קשתית העין.

מחיר: 100 ש"ח גודל A3

לא כולל משלוח

מפה אירידוסופית®

המפה האירידוסופית® משקפת את השפעות המימד הרגשי על המימד הפיזי ומהווה מימד מרכזי וחשוב לשיטתה של ד"ר תמיר.
אירידוסופיה® מראה כי דרכו של האדם לריפוי מלא תלויה באבחון וטיפול פיזי ורגשי משולב, וזאת משום שאיברי גוף האדם "מדברים" רגשית לפני שהם מדברים בכאב ובסימפטומים פיזיים למיניהם.

מחיר: 100 ש"ח

לא כולל משלוח.

כתבי בראייה אחרת, אירידוסופיה®

כתבי בראייה אחרת, אירידוסופיה® מציגים בפני הקורא מושגים בסיסיים בתפישה זו על מנת להביאו למודעות גבוהה, לגלות את סוד קיומו ואת תכליתו בעידן החדש. כתבי בראייה אחרת, אירידוסופיה® נמצאים ביסוד תפישתה הפילוסופית של ד"ר שלומית תמיר, ומהווים חלק חשוב ממהותה של בראייה אחרת, אירידוסופיה® כתפישה יישומית הנוגעת בממד הרגשי והעמוק של חיי האדם.

ניתן לרכוש את החוברות

מחיר לחוברת: 50 ש"ח

לא כולל משלוח

תרשימים ומנדלות לעיבוד תהליכי חשיבה, בראייה אחרת, אירידוסופיה®


החוברת "תרשימים ומנדלות לעיבוד תהליכי חשיבה בראייה אחרת, אירידוסופיה®" כוללת רישומים ומנדלות המיועדים לאבחון וטיפול בבעיות שמקורן בתת המודע של האדם.
התרשימים והמנדלות מאפשרים להתמקד בנקודות ציון משמעותיות ובהיסטוריה הרגשית של המטופל, כגון הגילאים בהם חווה משברים, מידת השפעתם על חייו בהווה והעיבוד השגוי שעבר בעקבותיהם. מנדלות אלו יסייעו למטופל להחשף למידע חיוני ומעמיק על חייו. השיעורים החוזרים, היחסים שהוא מזמן, רצונותיו החבויים, מהותו הפנימית וייעודו בעולם.
בראייה אחרת, אירידוסופיה® הינה תפישה פילוסופית יישומית מקיפה הנוגעת ברבדים הרגשיים וההיסטוריים של האדם, תוך התמקדות ברצף הדורי אליו הוא שייך.

אירידוסופיה- תרשימים ומנדלות לתהליכי חשיבה למטפלים

החוברת "תרשימים ומנדלות לעיבוד תהליכי חשיבה בראייה אחרת, אירידוסופיה® למטפלים" מסייעת למטפלים לאבחן בעיות דרך התת מודע של האדם ולטפל בהן, תוך עיבוד תהליכי חשיבה. התרשימים והמנדלות מאפשרים להתמקד בנקודות ציון משמעותיות ובהיסטוריה הרגשית של המטופל, כגון הגילאים בהם חווה משברים, מידת השפעתם על חייו בהווה והעיבוד השגוי שעבר בעקבותיהם.
מנדלות אלה יסייעו למטופל להחשף למידע חיוני ומעמיק על חייו. השיעורים החוזרים, היחסים שהוא מזמן, רצונותיו החבויים, מהותו הפנימית וייעודו בעולם. בראייה אחרת, אירידוסופיה® הינה תפישה פילוסופית יישומית מקיפה הנוגעת ברבדים הרגשיים וההיסטוריים של האדם, תוך התמקדות ברצף הדורי אליו הוא שייך.
פילוסופיה זו, מאפשרת לקבל דרך רישומים ומנדלות אלו גישה אל התת מודע ולהשיג תשובות לשאלות מפתח המעסיקות אותנו. כגון משברי גיל וכיצד אלו השפיעו על חיינו, אילו שינויים חווינו ומהם השיעורים שאנו נאלצים ללמוד שוב ושוב.
בראייה אחרת, אירידוסופיה® מלמדת כל אדם להתוודע למהותו האמיתית: רצונותיו החבויים, היחסים שהוא מזמן אל חייו והדבר החשוב ביותר – הגשמת ייעודו בעולם.

ד"ר שלומית תמיר עוסקת שנים רבות באבחון, ייעוץ, טיפול, לימוד השיטה והכשרת אירידוסופים ומטפלים.

קלפים אירידוסופיים® טיפוליים

קלפים אירידוסופים® טיפוליים
קלפי טכניקת הפעולות והפתרון ActionTechnique & Solution הם קלפים אירידוסופים® המראים את הדרך של האדם להתמודדות עם בעיות וקונפליקטים דרך התבוננות פנימית והתפתחות אישית. כל התמודדות מתמשכת הופכת לבעיה המבקשת פתרון.
ערכת הקלפים מכילה: קלפי הסבר וכרטיסיות המבהירים לאדם כיצד לפתור כל בעיה דרך הבנת הפעולות ומהי הדרך לשנותם כדי לממש את המציאות הרצויה אליה הוא שואף בכל תחומי החיים.
קיימת ערכת קלפים לתלמיד וערכת קלפים לאירידוסוף - הערכה של האירידוסופים כוללת סדרת קשתיות המאבחנת את אבולוציית האדם דרכה יכול המתאמן לגלות אילו פעולות שורשיות מעכבות כל פתרון בחייו.
ערכת קלפים נוספת מכילה את התהליך עד לפתרון המזוכך לבעיה.
ActionTechnique & Solution

Action Technique & D.N.A

קלפים אירידוסופים®
קלפי טכניקת הפעולות והדנ"א ActionTechnique & D.N.A הם קלפים אירידוסופים® נוספים העוזרים למתאמן לחקור את השרשרת הדורית, ליצור שינוי תהודתי עתידי ובכך להשריש דפוסים מתוקנים למציאות חדשה.
קלפי טכניקת הפעולות והדנ"א

חוברת "טכניקת הפעולות והפתרון" ATS

חוברות טכניקת הפעולות והפתרון
החוברות מסייעות ומלוות את המתאמן במהלך קורס אירידוסופיה® בנושא טכניקת הפעולות והפתרון. טכניקה זו מאפשרת לפתור בעיות בכל תחומי החיים
לעוד פרטים כנסו ללשונית קורסים

מי היא גבר ומי הוא אישה ואיפה אלוהים ביניהם?

ספרם של שלומית תמיר ואלעזר בן חנניה "מי היא גבר, מי הוא אישה ואיפה אלוהים ביניהם?" משרטט את דיוקן התפישה הפילוסופית בראייה אחרת, אירידוסופיה® מנקודת מבטו של סולן וכוריאוגרף בעל שם עולמי. למרות ההצלחה, המוניטין והשגשוג הכלכלי הוא חווה חוסר עצום בחייו. הסתירה בין תחושותיו הפנימיות ומציאות חייו הזוהרים מניעה אותו לחקור את עצמו באמצעות תפישות פילוסופיות שונות.
פגישת ייעוץ גורלית עם שלומית תמיר משנה את גורלו לבלי הכר...
במשך למעלה מעשור תיעד אלעזר בן חנניה את השלבים השונים של חניכתו הכמעט בלתי אפשרית. בפתיחות לב ובכנות מרובה, חולק עם קוראיו את דרכו האמיתית והכואבת להיות מובן לעצמו ואת ההוויה הייחודית שהלכה והתגבשה סביב שלומית תמיר ותפישת עולמה הפילוסופית.

הספר מגולל את סיפור התהוותה של התפישה בראייה אחרת, אירידוסופיה®, כיצד נבנתה ומיהם דמויות הקהילה שעזרו לבנות אותה


לקריאת פרקים מתוך הספר לחץ כאן