דלג לתוכן המרכזי
מבזקים
מבזק לדוגמה
............................
מלא את הטופס לקבלת פרטים
או צור קשר בטלפון 052-360-6336

מהי בראייה אחרת

 

 לערוץ היוטיוב שלנו להמשך צפייה בקטעים נוספים לחצו כאן

בראייה אחרת, אירידוסופיה® מגלה לאדם את הפרופיל האנושי הייחודי לו
ומובילה אותו אל תכלית קיומו.

תפישה מקיפה זו רואה את האדם על כלל מערכותיו הפיזיות והרגשיות דרך מצפן קשתית העין והאישון. "בראייה אחרת" מיועדת לכל אדם המבקש להגיע למודעות עצמית גבוהה, ולהתפתחות על ידי חקירת העצמי שלו דרך הנגזרות הקדומות של הרצף הדורי, ההיסטורי והייחודי אליו הוא שייך.


"בראייה אחרת" רואה באדם חלקיק קטן מתוך שרשרת דורית אין-סופית ולא כיחידה בודדת.

השרשרת הדורית שהאדם שייך אליה הינה נגזרת אחת וייחודית מפותחת או מתפתחת ברמות שונות מתוך אשכול חלקיקים דוריים נוספים. על פי מחקריה של ד"ר שלומית תמיר Ph.D, צורת אישון העין מגלה את השרשרת הדורית של כל אדם. לפי אירידיסופיה® האישון הוא מעין "איש קטן" ובו טמון סוד מהות קיומה של הנשמה. מודעותו של האדם לנגזרותיו מתוך הרצף הדורי אליו נולד, מביאה אותו להתוודע אל משמעות חייו ואל תפקידו בעולם.  


ניתן לגלות את כלל הזיכרונות הדוריים של האדם באמצעות אישון העין ולהביא מזור לרגשותיו.

על פי האירידוסופיה® אישון העין הוא מעין סליל סבוך של חלקיקים הדומה לפילם של מצלמה. אלא שבניגוד למצלמה רגילה, סליל האישון אינו מכיל תמונות אלא זכרונות מהשרשרת הדורית שלו, והן צרובות בנפשו. זכרונות דוריים ועתיקים אלה אינם ניתנים למחיקה, אולם הם ניתנים לפענוח ולהבנה בהקשר חייו הנוכחיים של האדם ובכך להביא לו מזור.

בראייה אחרת® מסייעת לאדם לקחת אחריות על חייו. אחריות שמשמעותה היא להבין ולקבל את בחירותיו, להתהוות, לחוות ולהיוולד בתקופה הנוכחית.

גילוי הפעולות האבולוציוניות של האדם


פיענוח הזכרונות הדוריים של האדם הוא תהליך חיוני לצמיחתו ולהתפתחותו בכל המישורים.

כפי שלא ניתן לצלם תמונות על פילם מלא, כך לא ניתן לייצר תובנות וחוויות חדשות בטרם פוענחו והובנו הזכרונות הדוריים הקודמים והנסתרים. בראייה אחרת, אירידיוסופיה® הינה למעשה מעין מעבדת פיתוח חדשנית לזכרונותיו הדוריים של האדם. היא מאפשרת לאדם להתבונן בהם, לחקור, להגיע אל מהות נגזרותיו הגנטיות ולהתוודע אל הרצף הדורי הייחודי שהוא שייך אליו. תהליך זה מתהווה מתוך פיתוח תהליכי חשיבה יחודיים של בראייה אחרת. חקירה מעמיקה ופיתוח תהליכי חשיבה אלה מאפשרים לכל לאדם לגלות את סוד מהותו האמיתית ולהוציאה מן הכוח אל הפועל. 

 


 

מטרתה של בראייה אחרת, אירידיוסופיה®, היא להניע את האדם ליצור שינוי בחייו, לסייע לו לפתח תהליכי חשיבה מותאמים למסלול חייו האישי, ולמצוא גם את ייעודו בעידן החדש. המודעות הנוצרת מכוחם של תהליכי חשיבה יחודיים אלה המאפשרת לכל אדם לקבל מענה לשאלותיו ולתהיותיו בכל תחום מתחומי חייו. על ידיי גילוי הרצף הגנטי וההיסטורי שלו על כל היבטיו, מתוודע האדם באופן עמוק אל עולמו הנסתר: רצונותיו החבויים, מקורם והדרכים הנכונות לו לממשם. 


מעבדה אנושית "בראייה אחרת, אירידיוסופיה®

"בראייה אחרת", אירידיוסופיה®, נחקרת ומיושמת בהצלחה מזה שנים רבות על ידי קבוצות משתתפים אשר קשתיות עיניהם צולמו במסגרת מחקרים בבראייה אחרת® - מכון לחקר האירידוסופיה® - מדע פילוסופיה וחדשנות. מדובר במשתתפים אשר התגלו כבעלי נתוני אישיות דומים, אך שונים מבחינת נגזרותיהם הגנטיות. משתתפים אלה נחשפו אל מהותם (הנגזרת הגנטית של הרצף הדורי הייחודי שלהם). במהלך פעילותם במעבדה חקרו המשתתפים, תוך שימוש במושגי בראייה אחרת, את עצמם ואת זולתם (משתתפים הדומים להם בנתוני אישיותם, אך שונים מהם בנגזרותיהם הגנטיות).  חקירה זו איפשרה לכל משתתף לראות את השתקפות מהותו הפנימית בזולתו באמצעות כלים ומושגיה של בראייה אחרת®. כלים אלה הביאו את משתתפי המעבדה האנושית לפתרון קונפליקטים שאירעו בזמנים שונים בחייהם ולריפוי מלא של הוויתם הרגשית מתוך הבנה עמוקה וכוללת של מהותם הפנימית. באמצעות הכלים של בראייה אחרת האדם יכול לפתור את הקונפליקטים בכל תחום בחייו. 

 

בבראייה אחרת, המכון לחקר האירידוסופיה® - מדע פילוסופיה וחדשנות, מתקיימים קורסים מסוגים שונים: 

 קורסים תיאורטיים במסגרתם נלמדים יסודות התפישה בראייה אחרת® על פי כתביה באופן פרונטלי ואינטרנטי עם ליווי אירידוסוף מוסמך.

 קורסים יישומיים במסגרתם חוקרים המשתתפים את מהותם הפנימית באופן פרונטלי ובאינטרנט.

 קורסים באירידוסופיה® -  תורת האבחון השלמה

לקורסים וסדנאות לחצו כאן

 

משנה לשנה מתווספים כלים ומתפתחים תהליכי חשיבה חדשניים נוספים המסייעים לכל משתתף למצוא את דרכו ואת ייעודו בעידן החדש. הצטרפו לניוזלטר שלנו והאשרו מעודכנים

רוצים עדכונים וחדשות מעניינות  הצטרפו לניוזלטר של בראייה אחרת® 

מתוך קורס "בראייה אחרת" מהי הטכניקה לגילוי המצפן של האדם

מדוע יש לנו רגישויות וקונפליקטים בחיינו ואיך פותרים אותם לפי בראייה אחרת, אירידוסופיה®

 


 

 

לסרטונים נוספים

אירידוסופיה® – תורת האבחון השלמה

אבחון וטיפול
ד"ר שלומית תמיר Ph.D.


 הספר אירידוסופיה® מציג לראשונה את תורת האירידולוגיה השלמה על היבטיה הרגשיים בנוסף להיבטיה הפיזיים המוכרים, זו מהדורה שנייה ומורחבת לספרה של ד"ר שלומית תמיר Ph.D "מה אומרות עינייך" שראה אור בהוצאת "ידיעות אחרונות" בשנת 2007.
הספר סוקר בהרחבה את מכלול הסימנים והצבעים בקשתית העין וכולל מפה אירידולוגית מורחבת, המציגה את תפקודן של המערכות השונות בגוף האדם, ואת המפה אירידוסופית הראשונה בעולם פרי עטה והגותה של ד"ר  שלומית תמיר Ph.D. 
המפה האירידוסופית, משקפת את השפעות הממד הרגשי על הממד הפיזי. 
מיפוי הגוף והרגש בספר "אירידוסופיה®" מראה כי דרכו של האדם לריפוי מלא תלויה באבחון וטיפול פיזי ורגשי משולב, וזאת משום שאיברי גוף האדם "מדברים" רגשית לפני שהם מדברים בכאב ובסימפטומים פיזיים למיניהם.


האירידוסופיה® – חכמת קשתית העין, הינה תפיסה פילוסופית שנהגתה ופותחה על ידי ד"ר שלומית תמיר Ph.D, מייסדת האירידולוגיה בישראל ומקימת "בראייה אחרת - המכון לחקר האירידוסופיה - מדע פילוסופיה וחדשנות"  המכון לחקר האירידולוגיה דאז. תובנותיה של האירודוסופיה גובשו בעקבות חקירה אירידולוגית בהיבט רגשי של מאות צילומי עיניים, סשנים, אנמנזות ועוד.

ד"ר תמיר מנגישה את יסודות התפיסה האירידוסופית באמצעות שיחות עם מאזינים העומדים בפני דילמות שונות בחייהם בתוכנית הרדיו "בראייה אחרת עם שלומית תמיר" המשודרת ברדיו 103FM וברדיו 104.5FM
מידי שבוע מתפרסמות בעיתון "מעריב המגזין" סוגיות שנדונו במהלך שידורה של התכנית.
שמה של תכנית הרדיו "בראייה אחרת" הוא גם שמה של תפיסה פילוסופית יישומית מקיפה שצמחה מתוך האירידוסופיה ונהגתה על ידי ד"ר שלומית תמיר. תפיסה זו מפתחת תהליכי חשיבה ייחודיים, ונוגעת ברבדים הרגשיים וההיסטוריים של האדם תוך התמקדות ברצף הדורי אליו הוא שייך. 

הספר "אירידוסופיה®" הוא בסיס התפיסה "בראייה אחרת"

לרכישת הספר לחצו כאן

 

 

מהי בראייה אחרת?