דלג לתוכן המרכזי
מבזקים
מבזק לדוגמה
............................
מלא את הטופס לקבלת פרטים
או צור קשר בטלפון 052-360-6336

מיהו האירידוסוף

האירידוסוף עוסק באבחון ובתהליכי חשיבה. עיקרי האבחון נמדדים על פי האישון והמפה הרגשית - אירידוסופית® ובתהליכי חשיבה. כל אלה נבנו דרך פילוסופיה חדשנית פרי הגותה של שלומית תמיר בראייה אחרת, אירידוסופיה®. כלים אלה מיועדים לגלות לאדם את הפרופיל האנושי שלו על כל רבדיו.  על ידי הכרה והבנה של ההיסטוריה הדורית ומיקומו ברצף הדורי יוכל האדם להגיע לריפוי קונפליקטים רגשיים ופיזיים בחייו. האירידוסוף חוקר את הפציעות הדוריות של המטופל והשלכתם על חייו העכשוויים וכיצד המציאות הדורית משפיעה על מציאות חייו. 

האירידוסוף מתבונן באישון, בקשתית ובמפה האירידוסופית ומתמקד בתהליכי הבנה. דרך סימנים בקשתית העין האירידוסוף מגלה כיצד תורשה משפיעה על סימפטומים נרכשים, העברה דורית ורצף דורי (האם הוא חלק משכפול דורי, קפיצה דורית  או מילוי דורי) וכיצד כל אלה משפיעים על חיי האדם. 


הכשרה

האירידוסוף רואה בקונפליקטים בחיי האדם אפשרות להשתנות ורצון תת מודע להבנה גבוהה יותר. 

האירידוסוף מוכשר על ידי המכון לחקר האירידוסופיה® – מדע פילוסופיה וחדשנות ובעל תעודת אירידוסוף מטעם המכון. 

הכשרתו מתחילה בלימוד שלוש שנים בקורס שנתי של בראייה אחרת, אירידוסופיה®, בה לומד תהליכי חשיבה המביאים אותו להבנה על עצמו דרך היסודות והכלים של התפישה. תהליך ייחודי זה משמש כמצע גדילה והתפתחות של האדם באשר הוא. לתלמיד מתאפשרת הזדמנות משמעותית להתבונן ולראות עצמו בשיקוף (במראה) דרך נגזרות דומות לו ודרכם להבין את עצמו ברבדים עמוקים. במהלך הכשרתו לומד האירידוסוף קורס אירידוסופי® העוסק בפענוח הפרופיל האנושי של האדם. בקורס נלמדים יסודות האירידולוגיה, ניתוח המפה האירידוסופית® במקביל למפה האירידולוגית המורחבת ופענוח האישון.

האירידוסוף לומד את כתבי התפישה הפילוסופית בראייה אחרת®. הכתבים הם מילים, מושגים או משפטים שתפקידם להבהיר לאדם את מהותו בעידן החדש. 

האירידוסוף הוא אדם בעל מיומנות מחשבתית ותפישתית גבוהה ומוכשר ללוות את לימוד הכתבים ולהעביר תהליכי חשיבה דרך התפישה של בראייה אחרת®. 
הוא עוסק בעיקר בהיבטים הרגשיים ובתהליכי חקירה של ההיסטוריה של האדם ובתהליכי הבנה, מעצם היותו עוסק בכל אלה מתפתחות אצלו מיומניות חשיבה והבנה עצמית וסביבתית.   
האירידוסוף במהותו אוהב אדם שכן אינו שופט ומבקר מתוך ההבנה שהאדם הוא חלק ממציאות והיסטוריה דורית ייחודית משלו. 

התפתחותו של האדם תלויה בעיבוד ובסנכרון שיוצר בין המציאות הדורית לבין חייו העכשוויים ובשלותו להשתנות. לכן האירידוסוף מפתח יכולות הקשבה, הטמעה וסבלנות ללא הזדהות והשלכה. 
בנוסף האירידוסוף לומד לחקור את המציאות העולמית והאנושית המשתנה על רבדיה. 

לפרטים והרשמה התקשרו: 052-3606336 או השאירו הודעה כאן ונחזור אליכם