דלג לתוכן המרכזי
מבזקים
מבזק לדוגמה
............................
מלא את הטופס לקבלת פרטים
או צור קשר בטלפון 052-360-6336
מדע האירידוסופיה - תורת אבחון העין השלמה

מקור האירידולוגיה

אבחון בריאותי בקשתית העין הינו תורה עתיקת יומין דרכה ניתן לאבחן את מצבו הפיזי של האדם דרך קשתית העין. תורה זו מהווה את הבסיס לחוכמת הקשתית הנקראת אירידוסופיה®  ולתפיסה פילוסופית יישומית מקיפה הנגזרת ממנה - "בראייה אחרת" פרי הגותה של ד"ר שלומית תמיר Ph.D 

מהי אירידיולוגיה

אירידולוגיה היא תורה העוסקת באבחון מצב בריאות הרקמות בגוף, דרך הסתכלות בקשתית העין. זוהי אחת מהתורות האבחוניות העתיקות בעולם. דרכה ד"ר שלומית תמיר מצאה הסבר מדעי המוכיח כיצד העיניים הן הראי של הגוף והנפש. 
האיבר הראשון שמתפתח בקיר קידמת המוח אצל העובר, כבר בגיל 22 יום, הן העיניים, יחד עם עצבי האקטודרם של המוח והעיניים הן היחידות העשויות מרקמות המוח. העיניים מופיעות לראשונה כחריצים ומתפתחות לאיברים אופטיים. כבר בגיל שישה שבועות מתפתחת הקשתית, החלק הצבעוני של העיניים, בו מתמקד האבחון האירידולוגי.
הקשתית עשויה מאלפי כלי דם, שעשויים לנוע על ידי תאי שריר ולשנות את צורתם. לכן, כבר בשלב העוברי הקשתית הנבנית עשויה לשנות את צורתה בהתאם לתזונתה, תחושותיה והרגשתה הכללית של האם הנושאת ברחמה את עוברה. לכן ניתן לגלות באבחון קשתיות שונות בצורתן מטעמים של גנטיקה או מרגישויות נרכשות.  

סיפור תגלית השיטה מסביר גם הוא את הקשר המדעי 

ד"ר וון וואזקלי גילה לראשונה, בשנת 1840, נקודה שחורה בעיניו של ינשוף, כאשר טיפל בכנפו השבורה. ד"ר וון ואזקאלי ליפף את הכנף השבורה וטיפל בה ומספר שבועות מאוחר יותר גילה, בעינו של הינשוף, סיבים בהירים על אותה נקודה שחורה שראה בקשתית בזמן שהכנף טופלה. 
ד"ר וון ווזקאלי הבין כי מדובר בקשר בין האיברים למיקומם בקשתית העין, וקישר בין מצב הרקמות לסימנים שמופיעים בקשתית העין. בהמשך, החל  לבחון את מטופליו לפני ואחרי ניתוחים שונים וכן מטופלים שנטלו תרופות לאיזון וריפוי הגוף. הוא החל לשרטט מפות וללמוד את תורת האירידולוגיה בצורה מדעית.


אירידוסופיה® - אירידולוגיה בהיבט הרגשי

הוגת התפישה, ד"ר שלומית תמיר Ph.D, גילתה מתוך צילומי עיניים של מטופליה כי סיבים (כלי דם) בקשתית העין שנעים בצורה קלילה ומראים על מצבים אקוטיים מצביעים על קונפליקטים בהיבטים רגשיים בחיי האדם, וכך מיפתה את המפה האירידולוגית הרגשית הראשונה בעולם והגתה את תורת האירידיוסופיה® כחלק מתפישה פילוסופית חדשנית ומקיפה - "בראייה אחרת". בנוסף  מחקריה של ד"ר שלומית תמיר Ph.D הוכיחו כי צורת האישון משקף את השושלת הדורית ההיסטורית והגנטית של האדם. ידיעה זו מקנה לאדם הבנה נרחבת ומקיפה של מסלול חייו בעידן החדש ומסייעת לו לנתב את חייו בהתאם.

לעוד מידע צפו בסרטוןלחץ כאן