דלג לתוכן המרכזי
מבזקים
מבזק לדוגמה
............................
מלא את הטופס לקבלת פרטים
או צור קשר בטלפון 052-360-6336

ייעוץ פילוסופי - אירידוסופי

הגשמת הרצונות שלנו תלויה בחקירה מהותנו

לכל אחד מאתנו לפחות רצון אחד, שאינו מצליח להתגשם בתחומים שונים כמו הורות, זוגיות, קריירה ועוד. הגשמת כל רצון באשר הוא קשור קודם כל לחקירת האינדיבידואל כאדם. שאלות כמו: 
מי אני באמת? מה באתי לעשות כאן? 
האם אני יודע בוודאות את טובתי המרבית? 
האם קונפליקטים הכרחיים לשם התפתחותי האישית? 
האם אפשר לשנות קשיים לפתרונות, וכיצד? 
האם אני מוכן לוותר על הקשיים, והאם יש בהם רווח כלשהו? 
אילו אנשים אני מושך אליי ולמי אני נמשך ומדוע? 
אלה השאלות היכולות להוביל לתחילת החקירה של האינדיבידואל. 

מיהו אדם? ולאן שייך?

במשך שנים נעשתה עבודה מעמיקה במכון לחקר האירידולוגיה "בראייה אחרת", בנושא מהות האישון בקשתית העין. התיאוריה היא כי נשמת האדם היא סליל אינסופי של תאי זיכרון. בדומה לסליל פילים של מצלמה ישנה.
על ידי צורת האישון ניתן לגלות את שייכותו של האינדיבידואל לשרשרת הזכרית, הנקבית או שניהם ובנוסף האם היותו של האדם הוא תחילה או סוף של השרשרת הדורית. 
בהתאם לכך ניתן לקרוא את כתבי הנשמה המדויקים של האינדיבידואל. 
לכן "בראייה אחרת" היא תהליך של מדע ופילוסופיה שדרכה מועברים כתביו המדויקים של האדם. היא זו מגלה את חוכמת האדם באמצעות חקירה של השרשרת הדורית על כל רבדיה ודרכה מוצעות לנו התובנות שאנו זקוקים להן על מנת לקבל תשובות והסכמה לשינוי האמתי - שלו אנו שואפים ובתוך כך הגשמת הרצונות המדויקים

המידע הוא אישי מאוד והחוויה עוצמתית ומאירת עיניים.

האדם עסוק באלפי פעולות באופן אוטומטי ביום כדי לקיים את עצמו ואת סביבתו והוא נוטה באופן טבעי לעשות כמה שיותר בכדי להשיג יותר כי נדמה שבכך מעצים את עצמו ואת סביבתו. אך כל עוד פעולותיו נעשות ללא תהליכי חשיבה ברבדים בכל רבדי חייו הוא עלול לא רק לא להתעצם אלא גם להפסיד גם את עצמו. 


הייעוץ הפילוסופי של בראייה אחרת יוצר השפעה נדירה, עוצמתית ותהודתית על הסביבה של האדם. 

לכן הייעוץ הוא מתנה שאין לה מחיר, חלון הזדמנויות מיוחד בו ניתן להתבונן על חיי האדם באמצעות פרספקטיבה רחבה יותר, ולהבין את עצמו מול החיים והאפשרויות שעומדות בפניו ממקום של הבנה עמוקה יותר. 
בייעוץ זה האדם מקבל הדרכה, הלכה למעשה, כיצד לפתור קונפליקט עכשווי, והרי על פי "בראייה אחרת" כל קונפליקט הוא אנלוגיה לקונפליקטים קודמים שהאדם לא יכול היה לראות את פתרונם. כך שריפוי קונפליקט אחד מביא מזור ותובנות לאוסף שיעורים לא פתורים מהעבר, יווצר אפשרות לתהודת ריפוי עתידית ומקנה ארגז כלים אישי לזיהוי וריפוי שיעורים דומים בעתיד. כך שלמעשה אנו מתגלים לתמצית מסע חיינו.

למה חשוב להגיע לייעוץ הפילוסופי "בראייה אחרת"

תאר לעצמך שחייך מתוארים בתסריט מסוים המציג קונפליקט שבגללו הגעת לייעוץ, הקונפליקט הוא שם התסריט. בפגישת הייעוץ אתה מגלה לפתע תסריט חדש ומרתק על חייך מנקודות זמן שונות מן העבר בהקשר לאותו לקונפליקט. לפתע אתה מתגלה לכאב בגלל חוסר ההבנה המוקדמת אך עצם ההבנה העכשווית תביא אותך לפתרון ותסריט חיים אופטימי יותר גם אם צריך לבנות אותו מחדש. 
לעיתים אנו מדחיקים כאבים או מצוקות בכדי להמשיך במסע החיים עד מהרה מצוקות או כאבים אלה הופכים לחלק מתת המודע. כל קונפליקט בחיינו בא להזכיר לנו את מה שזנחנו לשם מטרה אחרת, שהייתה נראית לנו באותו הזמן נעלה יותר. למעשה אותו קונפליקט מרים את ראשו שוב ומתעקש להיות מטופל בעת הזו דווקא. 
שאין כלים לראות את הקונפליקט, חשיבותו ומקורותיו האדם מתעלם ומדחיק אותו שוב ושוב וכך גדלים השיעורים והקשיים. בפגישה ייחודית זו המפגישה את האדם עם עצמו בזום קרוב ומבקשת להראות לו ראייה אחרת ורחבה מנקודת מבט גבוהה יותר ובתסריט מדויק תוך כדי שפיכת אור בפרטים החשובים בסיפור חייו וקבלת כלים להתמודדות עם הקונפליקט, השיעור והקושי. 
 יותר מכך, תתפלא לגלות כי כבר בחלק הראשון של הייעוץ תקבל מענה על חלק גדול מהשאלות שאותם רצית לשאול. לעיתים תכופות מתקבלות תשובות ישירות לדילמות המעסיקות אותך טרם שאלתם. לעיתים עולות סוגיות בלתי פתורות מהעבר המתקשרות לדילמה העכשווית שבגללה הגעת, אז נראה כי הדברים נפתרו חלקית, כך ששיעורים מסוימים קיבלו "תחפושת אחרת" (זה נקרא שיעורים בתחפושת). 
לא פחות חשוב מגילוי השיעור הוא עומק הבנת השיעור, "כי ההבנה היא הסוד של בראייה האחרת".

מה אוכל להשיג דרך פגישת הייעוץ

בפגישת הייעוץ הפילוסופי ניתן לקבל הדרכה כמעט על כל נושא: קריירה, זוגיות, בריאות, מערכות יחסים, התנסויות קשות מהעבר או התלבטויות לגבי העתיד. בכל מקרה התשובות מביאות למקום הנכון לאו דווקא למקום שרצית מלכתחילה כי אנו תגלה כי לעתים רצונותייך אינם מדויקים ושייכים לאנשים אחרים, עולמות אחרים או דוגמות שונות. דרך הפילוסופיה "בראייה אחרת" תוכל להגיע לתשובות המדויקות.
הפילוסופיה "בראייה אחרת" היא התגלות של המודעות פנימית של האדם עם עצמו, ודרך ייעוץ פילוסופי זה תוכל לראות את מציאות חייך בצורה הברורה ביותר היות ואנו נוטים לראות את המציאות העכשווית של חיינו לא בצורה אובייקטיבית אלא באמצעות פילטרים של התת מודע. "בראייה אחרת" מסירה את הפילטר ומראה את האובייקטיביות של חייך.  

כיצד כבר בפגישת הייעוץ הראשונה משתנה המציאות הנוכחית

מציאות חיינו מאירה לנו פנים אך מעצם העובדה שלא נפטרנו מהפילטר העבר אנו נוטים להחשיך באופן לא מודע את המציאות המוארת שניתנת לנו ואף להביא אל מציאות הזו את המצוקות והפציעות מהעבר. כדוגמת ילדות חשוכה או מצוקתית שהדחקנו כדי להתבגר כביכול בצורה אחרת אנו זוכים להביא ילדים עם מציאות שמחה ואנו מחשיכים אותם מהמציאות הכואבת שלנו. כך גם אנו מסוגלים לעוות זוגיות טובה לשלילית וכן הלאה. 

בפגישת הייעוץ הפילוסופי אנו יוצרים אתחול לריפוי פיזי מעצם הבנת התודעה

הפילטרים של התת מודע המעוותים את המציאות שלנו אלו הן: אמונות, דפוסי מחשבה, ותבניות לעיתים דוריות, לעיתים נרכשות. הרבה פעמים האדם עיוור להן לחלוטין כי הן כל כך מוטמעות בו ובצורת החשיבה שלו שהוא מעוות ומחשיך את המציאות שבאה להאיר את הפילטר הזה ולעזור לו להירפא. 
מעניין לראות דרך הייעוץ הפילוסופי כיצד האמונות שלנו יוצרות את ההתנסויות שלנו. לרוב דפוסים רגשיים שליליים שהתקבעו במשך שנים יוצרים לא רק פילטר מציאות כואבת אלא גם רגישויות פיזיות. 
איברים מדברים רגשית לפני שהם מאותתים לנו באופן פיזי, על פי המפה הרגשית האירידיולוגית הראשונה בעולם שיצרה שלומית תמיר וספרה המחקרי "ארידוסופיה- אירידולוגיה בהיבט הרגשי אבחון וטיפול" (במהדורה ראשונה "מה אומרות עינייך") הוכח כי חלק מהפתרון של בעיות רגשיות עמוקות הבאות לידי ביטוי באופן פיזי הוא הבנה עמוקה של התת מודע (אוסף קונפליקטים שהודחקו). 


פגישות ייעוץ אישי בקליניקה ובארץ ובכל העולם באמצעות ה skype

בכל פגישת ייעוץ בין אם היא בקליניקה או באמצעות הסקייפ עומד לרשותכם אסיסטנט שכותב את תוכן הפגישה בכדי שתוכלו להיות פנויים ולהתרכז בתוכן הדברים. האסיסטנט הינו חלק מצוות הקליניקה ומחויב לסודיות וצנעת הפרט. הוא אינו מתערב בתהליך הפגישה ומטרתו לסייע לכם בפגישה ולעיתים אף לאחריה. 
מומלץ שתביאו אמצעי הקלטה כדי שתוכלו להתעמק ולהקשיב כמה פעמים שתבחרו בתוכן המרתק ניתן לצלם בווידאו אם תרצו. מניסיון יש אילו שמקשיבים לתוכן במשך שנים ומבינים אותו לעומקו ברבדים שונים. 


הפגישה היא בחירה

אחרי זמן מה מתחילת הפגישה, לא תמיד מוגדר, שלומית עוצרת ומבקשת תמיד רשות מהמטופל להמשיך. היא מבררת האם הוא מתחבר למידע, לשפה ול"בראייה האחרת" עד כה. אם הנכם מסכימים ממשיכים בפגישה. 
זמן הפגישה בין שעה וחצי לשעתיים. 
הייעוץ הפילוסופי הוא על ידי שלומית תמיר. 


איך קובעים פגישה 

צרו קשר

בטלפון: 052-3606336 השאירו פרטים

או לחצו כאן להשאיר פרטים

ונחזור אליכם במהירות האפשרית עם כל הפרטים


ומה לאחר הפגישה?

המטופל תמיד מצויד באודיו (שהוקלט על ידו בהמלצתנו) ובדפים כתובים של הפגישה שנכתבו על ידי האסיסטנט על מנת שיקשיב או יקרא את הסשן מספר פעמים על מנת שיוכל להפנים ולהבין את העיבוד החדש של המציאות. 
"בראייה אחרת" מציעה מספר קורסים שבהם המטופל יכול ללמוד את התפישה ולהתאמן דרכה ולפתור את הקונפליקטים דרך תהליך קבוצתי מעמיק. 
ניתן להגיע לפגישות אישיות אך שלומית ממליצה להעמיק בעבודה קבוצתית 
*     חשוב לומר כי האזנה לתוכניות הרדיו של "בראייה אחרת" יכולות לתרום להבנה של נושאים שונים ומגוונים אך הם לחלוטין לא תחליף של ייעוץ ולימוד של התפישה לעומקה באמצעות קורסים וייעוץ פרטני. 
*     הפגישה כמובן איננה תחליף לטיפול/ייעוץ פסיכולוגי או רפואי כלשהו.