דלג לתוכן המרכזי
מבזקים
מבזק לדוגמה
............................
מלא את הטופס לקבלת פרטים
או צור קשר בטלפון 052-360-6336

קורסים אירידוסופיים להעצמה ולהתפתחות והכשרה למטפל אירידוסוף

בראייה אחרת, אירידוסופיה® היא פילוסופיה העוסקת בחקר הפרופיל האנושי של האדם על כל רבדיו. פילוסופיה זו מלמדת כל אדם להתוודע למהותו האמיתית, רצונותיו החבויים, היחסים שהוא מזמן אל חייו והדבר החשוב ביותר הוא הגשמת ייעודו כאדם. המכון לחקר האירידוסופיה® עוסק מעל לעשרים שנה ביעוץ קורסים והכשרת מטפלים. במכון ניתן ללמוד קורסים המעניקים לאדם כלים לחקירה, הבנה ופיענוח קונפליקטים בכל תחומי החיים. לפניכם מגוון קורסים מרתקים המפתחים באדם ראייה רחבה ויצירתית עם תהליכי חשיבה עמוקים המביאים לפתרונות, כל קורס מביא ראייה והבנה מושכלת מזווית שונה. 

הסוד להתפתחות מהירה והדרך להפוך לישות עצמאית רב מימדית נמצא בלימודי התפישה בראייה אחרת, אירידוסופיה® 

 
למי מתאים 

כל אדם המבקש להיות ישות עצמאית רב מימדית בכל תחומי החיים. 
כל אדם המבקש להגיע לפתרונות ולפענח את המצפן האנושי של עצמו ושל סביבתו. 
כל אדם המבקש להתמחות בתחום האבחון והיעוץ של העידן החדש כאירידוסוף. 
כל אדם המבקש להתקדם לטיפול של העידן החדש, לאבחן וליעץ באופן מדעי כאירידוסוף. 
אילו המבקשים להעשיר את תחומם בכלי מדעי משמעותי נוסף וחדשני - פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים, מטפלים מעולם האימון (Coaching) ושיטות אחרות. 


תוכנית הלימודים וההכשרה של בראייה אחרת המכון לחקר האירידוסופיה® 

כל תוכנית באשר היא מביאה חדשנות לעולם היעוץ והטיפול בנושא אבחון אישיות, התנהלות ודרכי הפעולה של האדם בחייו. ניתן לאבחן את דרכי הפעולה המאתחלות תהליכים פוריים או בהיפוך דרכי פעולה המעכבות, הגורמות לקונפליקטים ולמציאות מדומה. בנוסף, האירידוסופיה® מגלה כי דרך צורת האישונים ניתן לזהות אילו זכרונות דוריים מעצבים את המציאות הממשית של האדם. טכניקת הפעולות והפתרון והדנ"א הן טכניקות שנחקרו במשך שנים ומביאות לאדם דרך ייחודית ונגישה לפתירת קונפליקטים בכל תחומי החיים. טכניקות אלה מגלות לאדם את השפעת חייו הקדומים והדוריים על חייו העכשוויים וכיצד ניתן לשנות השפעה זו דרך זיהוי ושינוי פעולות לפעולות מדויקות לו בהתאם למבנה הקשתית הייחודית של האדם. 

מסלול להכשרת מטפלים

לימוד שני הקורסים עם התמחות בקליניקות במכון לחקר האירידוסופיה מכשירה אתכם לאירידוסוף מומחה עולם העתיד של הטיפול והיעוץ. 

להתייעצות והרשמה פנו למנהלת הקורסים נעמה 052-3606336